Sigma Baseline 1200

TOP 12 v kategorii Tachometry na kolo

Sigma Baseline 1200

SIGMA BASELINE 1200 Nepřeberné množství funkcí Model s 12-ti funkcemi. Ovládání je velmi intuitivní a používání velice snadné. Má kompaktní design, dlouhou životnost, je...
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 52 909 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 246 294 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč395 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 178 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekDoplňkové služby69 Kč96 % • 3 439 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta109 Kč95 % • 450 recenzíDalší informace

Teploměr
Výškoměr
Hodiny

• , zakoupeno v Alza.cz

• Malý ale přehledný. Vodě odolný.

Jsem s tachometrem spokojený. Má vše co potřebuje cyklista amatér :-) Bez různých ptákovin.. Voděodolný.. Kabelový proto protože baterka vydrží i několik let! Dobrá volba pro ty kteří chtějí funkční,spolehlivý a přehledný tachometr bez zbytečností. Značka SIGMA vás nezklame.

• Malé rozměry, design
    • Teploměr
    • Nastavení celkových kilometrů ODO je nějaké vadné. Má rozsah jen do 99 km, ale hlavně : pokud ho nastavíte, tak nefunguje, ukazuje pouze nastavenou hodnotu. Pokud ho nenastavíte, ukazuje normálně.

V nabídce je levnější červená varianta (tu mám) a dražší stříbrná. V popisu jsem nenašel rozdíl.
    Recenze platí pro červenou variantu.

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

Přehledný a podrobný návod s obrázky v pořadí tak
    jak se má tachometr nastavovat. 12 funkcí bohatě postačuje pro nás amatéry .

Typ
Výškoměr
Hodiny

SIGMA BASELINE 1200

Nepřeberné množství funkcí
Model s 12-ti funkcemi. Ovládání je velmi intuitivní a používání velice snadné. Má kompaktní design, dlouhou životnost, je velmi praktický a voděodolný. Řada Baseline navržena se zvlášť dobrým poměrem ceny a kvality.

Funkce jízdního kola:

• Aktuální rychlost
  • Průměrná rychlost
  • Maximální rychlost
  • Porovnání aktuální a průměrné rychlosti
  • Denní trasa
  • Celkové kilometry
  • Doba jízdy
  • Celková doba jízdy
  • Hodiny
  • Teplota
  • Výběr jazyka: DE-EN-FR-IT-ES-NL-PL
  • Nastavení km/h / mp/h

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Malý ale přehledný. Vodě odolný.

• Malé rozměry, design
    • Teploměr

Recenze platí pro červenou variantu.

• , zakoupeno v MOJEKOLO.CZ

Přehledný a podrobný návod s obrázky v pořadí tak
    jak se má tachometr nastavovat. 12 funkcí bohatě postačuje pro nás amatéry .

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Splnil očekávání jednoduchá montáž.

• , zakoupeno v bikero.cz

SIGMA nikdy nezklamala....

• , zakoupeno v bikero.cz

• Zkušenost s produkty Sigma
    • Žádná

• všechny běžné funkce + teplota
    • dlouho vydrží baterie
    • na rozdíl od bezdrátové verze se při rozjetí zapne vždy sám
    • trochu mě zarazily gumičky pro montáž, čekal jsem plastové pásky

Předchozí Cateye Enduro 2 mi vydržel skoro 20 let, ale nakonec umřel.
    Takže jsem si vybral tuhle Sigmu, která má skoro všechny potřebné funkce, není drahá a vzhledově neurazí (Cateye měl navíc duální počítadlo - jedno třeba použitelné na celou týdenní dovolenou a druhé jako denní počítadlo).
    Ze začátku mě překvapilo, že musím jednotlivé denní hodnoty (Trip distance, Trip Time, Avg Speed, Max Speed) resetovat každou zvlášť, ale moje chyba, nepřečetl jsem si pořádně návod, že stačí resetovací tlačítko podržet trochu déle a resetuje se vše najednou.
    Takže uvidíme jak dlouho vydrží.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Má všechny potřebné funkce včetně teploty
    • Rozumná cena

Zvykl jsem si na něj, používám už mnoho let

• , zakoupeno v kupkolo.cz

• dobrý